انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی ایران با همکاری شرکت ICS IRAN, ACS برگزار میکند،
یکی از مهمترین فاکتورهای ایمنی مواد اولیه در صنعت خوراک و نوشیدنی (Food Service & HORECA)
اجرای یک سیستم علمی و عملی، در بدو شروع تا پایان محصول تولید شده و یا فرآوری شده است. از این رو، منجر به رعایت سلسله موارد اصولی و فنی روز دنیا خواهد شد، همچنین لزوم کنترل و نظارت همیشگی بر آن همواره به ایجاد یک زنجیره پایدار کمگ بسزایی میکند، که این امر نیاز به شناخت و آگاهی کافی در آن است.

HACCP
  سیستمی با صرفه اقتصادی برای دستیابی به ایمنی مواد غذایی می باشد. دیدگاه پیشگیرانه HACCP نه تنها مدیریت ایمنی غذا را بهبود می بخشد بلکه در تطابق کامل با سایر استانداردهای گروه ISO اجرا می گردد.
از این رو کارگروه تخصصی خوراک @iranculinary زیر نظر انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی با دعوت از جناب آقای دکتر علی مبارکی مدیر عامل شرکت ICS GROUP برای اعضای انجمن بصورت رایگان دوره تخصصی آشنایی با HACCP “کنترل نقاط بحران و ایمنی در صنعت خوراک و نوشیدنی (HORECA) ” را با ارائه مدرک الکترونیکی برای شرکت کنندگان برگزار می نماید.

درباره دوره
آشنایی با علم HACCP

درباره شرکت
ICS iran

شرکت ICS Iran از سال 1375 خورشیدی ، نماینده رسمی نهاد بین المللی ممیزی وصدور گواهی نامه ACS امریکا و کانادا در ایران می باشد . این نهاد آموزشی و صدور گواهی نامه در طی بیش از 24 سال فعالیت به عنوان یکی از مراجع معتبر آموزشی و صدور گواهی بین المللی ایمنی و بهداشت مواد غذایی در جهان و ایران شناخته می شود. این نهاد در سابقه خود در ایران بیش از 2500 گواهی نامه بین المللی صادر نموده و تاکنون 35000 نفر در دوره های آموزشی علی الخصوص HACCP-ISO 22000-SFBB-Codex 39 شرکت نموده اند.

دکتر علی مبارکی

مدیر عامل شرکت ICS GRUOP

آقای دکتر علی مبارکی مدیر عامل شرکت ICS Iran و مدیر عملیات شرکت ACSدر کانادا ، دانش آموخته دکتری مدیریت استراتژیک تجاری و فوق لیسانس مهندسی صنایع می باشند که از سال 1376 خورشیدی مسولیت اجرای سیستم HACCP در فرآوری خاویار شیلات ایران و سپس ممیز و مدرس بیش از 450 پروژه HACCP در ایران ، آسیای جنوب شرقی ، اتحادیه اروپا و کانادا می باشند.

introduction of HACCP

دوره رایگان آشنایی با علم (HACCP)

تحلیل و کنترل نقاط بحرانی و ایمنی در صنعت HORECA

به صورت رایگان شرکت کن

باید عضو انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی باشی تا بتونی در این دوره رایگان شرکت کنی

اگر عضو نیستی اول عضویتت تکمیل کن